STEP aerobic Lea Grančič

image01

STEP aerobic

STEP aerobic je cvičenie, ktoré sa zameriava na tvarovanie dolnej časti tela a sedacích svalov. Cvičebnou pomôckou je jeden, alebo dva schodíky. Ako pri každom aeróbnom cvičení, kde pohyby opakujeme vo veľkých počtoch, strednou intenzitou, step aerobikom rozvíjame aeróbnu vytrvalosť. Výsledkom sú krásne, štíhle svaly dolných končatín, pekný a pevný zadok. Postupným nácvikom krokových kombinácii a choreografických blokov, dochádza k výučbe záverečnej choreografie. I keď sa cvičenie zdá na prvý pohľad zložité, postupne prídete k svojmu cieľu. Odmenou Vám bude neopísateľný, euforický pocit: dokázal som to!, úsmev na tvári, radosť v srdci. Pridajte sa k ľuďom, ktorí spájajú cvičenie so zábavou, ktorí hľadajú v pohybe nie len fyzickú záťaž, ale i psychický relax.
Silným motivujúcim prvkom je hudba, ktorá Vám nedovolí poľaviť, ani zostať stáť.

Lea Grančič

Lea Grančič- profil

Školiteľ a majiteľ školy skupinových cvičení MOVE academy, organizátor vzdelávacích programov, eventov a workshopov v oblasti skupinových cvičení.

Skupinovým cvičeniam a lektorovaniu sa venujem viac ako 20 rokov. Pôsobila som a stále aktívne pôsobím ako školiteľ aerobikových licencií a diplomov, som prezentérom Aerobiku, Step aerobiku, cvičení bodyART a deepWORK na Slovensku, ale i v zahraničí.

  • absolventka MFF – FTVS UK Bratislava
  • držiteľka Licencie A- IFAA a certifikovaných diplomov Body Work, BOSU, Step Aerobic, Body Pump, Pump FX
  • certifikovaný prezentér cvičení bodyART a deepWORK