BODYART for ALL - OUTDOOR Lea Grančič

image01

BODYART for ALL - OUTDOOR

BODYART je novinkou v oblasti skupinových cvičení. BODYART kombinuje tréningové pózy a klasické dýchacie techniky, spája fyzický tréning s mentálnou relaxáciou. Oproti klasickému tréningu, kedy precvičujeme jednotlivé svalové skupiny, BODYART sa zameriava na ľudské telo ako celok a precvičuje všetky svalové skupiny naraz. Pri cvičeniach využíva len váhu vlastného tela. Cvičenec sa musí naučiť pracovať s vlastným telom a musí sa naučiť na svoje telo koncentrovať. BODYART je funkčný tréning, ktorý spája samotný tréning a relaxáciu zároveň. Princíp cvičenia vychádza z harmónie Yin a Yang: sila a relaxácia, nádych a výdych, napätie a uvoľnenie,...

Hodina "BODYART for ALL" je určený pre všetkých, ktorí chcú lepšie spoznať koncept BODYART. Hodina sa zameriava na komplexný rozvoj vášho tela. Postupne spoznávate toto krásne cvičenie, spoznávate seba... Cvičením rozvíjate mobilitu a zväčšuje rozsah pohybu. Je vhodná aj pre začiatočníkov. Rovnomerne rozvíjate telo z pohľadu funkčnej sily, flexibilty a ale aj kondície. Ak chcete cítiť prúdiacu energiu vo vašom tele, ak chcete naozaj prežiť a precítiť každý pohyb, nepremeškajte túto hodinu.

Hodina prebieha OUTDOOR, záhrada Vodárenského múzea, Karlova Ves. V prípade nepriaznivého počasia je hodina ZRUŠENÁ.

Viac info: 0915978611

Cena: 5 Eur

Lea Grančič

Lea Grančič- profil

Skupinovým cvičeniam a lektorovaniu sa venujem viac ako 20 rokov. Pôsobila som a stále aktívne pôsobím ako školiteľ aerobikových licencií a diplomov, som prezentérom konceptov bodyART a deepWORK, Aerobiku a Step aerobiku na Slovensku, ale i v zahraničí. Som majiteľkou štúdia MOVE academy a školy skupinových cvičení MOVE academy - organizácia školení, trénerských licencií, workshopov, eventov a pobytových akcií.

  • absolventka MFF – FTVŠ UK Bratislava
  • Elite Trainer bodyART
  • lektor a prezentér deepWORK
  • držiteľka Licencie A- IFAA
  • držiteľka certifikovaných diplomov: Body Work, BOSU, Step Aerobic, Body Pump, Pump FX